סגל ההדרכה
אנו במכללת interbit, חרטנו על דגלינו לספק הדרכות לכל דורש, ברמה המקצועית ביותר.
כל מרצה, נמצא בקשר חם מול ספקית התוכנה, אותה הוא מלמד, וכל הכשרה מקצועית, תמיד מעודכנת לפי מצב התוכנה העדכני ביותר.

סגל המרצים שלנו, הוא הטוב ביותר בארץ.
זאת מסיבה מאוד פשוטה, כל מרצה הוא איש הדרכה מהשורה הראשונה, שמעביר מהידע שלו, לכל דורש בצורה האפקטיבית ביותר.
המרצים במכללה, הם אנשי מקצוע ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, שמתוקף תפקידם, שאינם מומחים אך ורק בפן התיאורטי של ההכשרות, אלא גם בעבודה מעשית, ושיטות העבודה החדישות ביותר בתחום, בארץ ובעולם.
השילוב של איש מקצוע חזק, שמסוגל לחלוק את הידע שלו בצורה הטובה ביותר, ולשתף אותו עם כל דורש, הוא הסיבה לאחוזי ההשמה הגבוהים ולמחמאות שקוטפים הבוגרים שלנו.

קהל היעד שלנו, הינו רחב ביותר.
אנו מציעים קורסים לאנשים חסרי ניסיון בתחום (חיילים משוחררים, הסבה מקצועית וכו').
במהלך הקורס התלמידים יוכלו לצמצם פערים ולעמוד בקו אחד עם אנשים מהתחום, זאת בזכות שיטת ההכשרה הייחודית לנו, המספקת המון תירגולים ועבודה מעשית שתואמת להלך הרוח בשוק העבודה.
מכללת אינטרביט מציעה אף קורסים מתקדמים, על מגוון מערכות מגוונות. תוכנית הלימוד מתעדכנת בצורה דינאמית, מול ההתפתחות הטכנולוגית מה שבאמת מאפשר לתלמידים למקם את עצמם בפיסגה הטכנולוגית
אינטרביט גם מתאימה את עצמה לשוק העבודה, ואף מבצעת הכשרות-בסיסיות ומתקדמות לפי דרישת הלקוח (לקוחות עסקיים), ומפתחים סילבוס מיוחד, שתפור בדיוק, לפי צורכי הלקוח.

האווירה האישית, והסגל המקצועי, הם רק חלק מהסיבות שהופכות את "טווח קהל היעד שלנו" לא לאפשרויות, אלא למדרגות שהתלמיד עובר בדרכו להיות מומחה טכנולוגי בתחומו שלו.